Najlepší žiaci v školskom roku 2004/2005
Meno žiaka |
Názov súťaže |
Umiestnenie |
Kolényová Mária 3.A |
Pytagoriáda |
2. OK |
Danada 4. A |
Majstrovstvá SR v šachu |
6. SR |
Gáfriková 4.A |
Shakespeare v nás |
čestné
uznanie |
Kalmanová 4.A |
Rozprávkové vretienko |
3. OK |
Kubíčková 4.A |
Shakespeare v nás |
čestné
uznanie |
Pagerka 4.A |
Majstrovstvá SR v šachu |
1. SR |
Krahulcová 5.B, Gáliková 5.B |
Shakespeare v nás |
3. OK |
Serina 5.B |
Geografická olympiáda |
3. OK |
Čo vieš o hviezdach |
1. OK |
Kudolániová 6.A |
Shakespeare v nás |
1. OK |
Rajnoha 6.A |
Shakespeare v nás |
čestné
uznanie |
Hurbanov pamätník |
2. OK |
Tytykalová 6.A |
Senické zlaté jabĺčko |
Hlavná cena |
Fuksa 7.A |
Archimediáda |
6. OK |
Horňák 7.A |
Európa v škole |
ocenená
práca. OK |
Archimediáda |
2. OK |
Huttová 7.A, Čížová 8.B, Vojčíková 9.C, Nosková 9.C |
Atletika - štafeta 4x60 m |
2. OK |
Jablonický 7.A |
Pytagoriáda |
7. OK ÚR |
Archimediáda |
1. OK |
Klačanský 7.A |
Archimediáda |
2. OK |
Príkopa 7.A |
Európa v škole |
ocenená
práca, OK |
Polák 8.A |
Matematická olympiáda |
2. OK |
Geografická olympiáda |
7. OK ÚR |
Európa v škole |
čestné
uznanie, SR |
Rýzek 8.A |
Geografická olympiáda |
15. OK ÚR |
Lišková 8.B, Hulková 9.B, Morávková 9.A |
Streľba zo vzduchovky |
2. KK |
Al Khufasová 9.A,
Morávková 9.A |
Shakespeare v nás |
2. OK |
Kolací 9.A |
Goetheho pamätník |
1. OK |
Morávková 6.A, Matfiaková 6.A, Žáková 6.A, Reháková 5.B, Matfiaková 6.B, Schmidtová 6.A, Fodorová 6.A, Nováková 5.B, Halabrínová 6.A, Malíková 6.B, Kudolániová 6.A, Smolejová 6.B |
Vybíjaná - mladšie dievčatá |
3. OK |
Hulková 9.B, Kubíčková 9.B, Schmidtová 9.B |
Stolný tenis |
3. OK |
Kubíčková 9.B |
Európa v škole |
ocenená
práca, OK |
Malár 9.B |
Chemická olympiáda |
3. OK |
Poláková 9.B |
Matematická olympiáda |
11. OK ÚR |
Chemická olympiáda |
4. OK |
Banda 9.C |
Atletika - 300 m |
2. OK |
Petráš 9.C, Banda 9.C, Honza 9.B, Chábela 9.A, Otépka 9.C, Nídel 9.B, Malár 9.B, Ďurica 9.C |
Volejbal - chlapci |
1. OK |
Petráš 9.C, Banda 9.C, Honza 9.B, Chábela 9.A, Repka 9.B, Smolej 8.B, Pham 8.B, Nídel 9.B, Malár 9.B |
Hádzaná chlapci |
3. OK |
Orgoňová 9.C, Nosková 9.C, Závodná 9.C, Rýzková 9.B, Poláková 9.B, Sedláková 9.C, Vašková 9.A, Kučerová 8.B |
Malý futbal - dievčatá |
2. OK |
Otépka 9.C |
Goetheho pamätník |
2. OK |
Legenda: RK = regionálne kolo OK = okresné kolo KK = krajské kolo ÚR = úspešný riešiteľ |
najlepší žiaci v školskom
roku 2008/2009
najlepší žiaci v školskom
roku 2007/2008
najlepší žiaci v školskom
roku 2006/2007
najlepší žiaci v školskom
roku 2005/2006
najlepší žiaci v školskom
roku 2004/2005
najlepší žiaci v školskom
roku 2003/2004
najlepší žiaci v školskom
roku 2002/2003
najlepší žiaci v školskom
roku 2001/2002
|