Hlavná stránka Kontakty Štatistika a krúžky Učitelia Triedy Úspechy Projekty História školy Školský časopis predmety

Školský časopis

Časopis občasník

Od školského roku 2001/2002 vydávajú žiaci našej školy pod vedením Mgr. Eleny Cígerovej školský časopis Občasník. Ponúkame vám všetky čísla v poradí v akom boli vydané. Pretože načítanie niektorých čísel môže trvať značne dlho (najmä na pomalších linkách), udávame i orientačnú dobu sťahovania pri rýchlosti 56 kb/s. Ak sa vyskytne problém so zobrazením jednotlivých čísel, stiahnite a nainštalujte si najprv program Adobe Reader .

školský rok 2005/2006

školský rok 2004/2005

školský rok 2003/2004

školský rok 2002/2003