Prezentácia školy

Prezentácia je vytvorená programom Microsoft PowerPoint 2003.

Nevyhnutné požiadavky na spustenie sú:

PC minimálne 200 MHz s operačným systémom minimálne Windows 98 SE

RAM 32–128 MB (podľa operačného systému)

obrazovka SVGA s minimálnym rozlíšením 800x600

Na prehliadku prezentácie si prosím vyberte jednu z nasledujúcich verzií:

spustiť prezentáciu okamžite     < počet stiahnutí:   >

Spustí prezentáciu okamžite z Internetu. Vyžaduje prehliadač Microsoft Internet Explorer verzie aspoň 6, nefunguje pod inými prehliadačmi. Je výhodná, ak máte rýchle pripojenie (stačí 512 kbit/s), chýbajú však niektoré efekty, ktoré nepodporuje program Internet Explorer a tiež niektoré zvuky. Najmä pri pomalšom pripojení nie je plynulá.

inštalácia CD verzie (veľkosť sťahovaného súboru je 9,6 MB)     < počet stiahnutí:   >

Súbor prezent_zs2.exe s prezentáciou vo formáte PPS vrátane prehliadača. Táto verzia obsahuje všetky efekty i zvuky. Napálenú na CD ju dostali všetci budúci prváci na našej škole na Deň otvorených dverí 25.1.2006.

Súbor je samoinštalačný, treba sa riadiť pokynmi po jeho spustení. Po nainštalovaní môžete spustiť prezentáciu viacerými spôsobmi:

ikonou na pracovnej ploche - desktope (ak si ju počas inštalácie necháte vytvoriť) spustíte prehliadač, v ktorom potom vyberiete súbor zs2senica.pps

ikonou z ponuky Štart, ktorá sa nachádza vo vytvorenej zložke, kde ste nainštalovali prezentáciu - spustíte prehliadač a potom súbor zs2senica.pps

spustením súboru play.bat, ktorý sa nachádza v adresári s nainštalovanou prezentáciou

ak celý adresár s nainštalovanou prezentáciou napálite na CD (DVD), tak sa prezentácia spustí automaticky (so zapnutou funkciou autorun).